Практично кожен бажаючий може прийняти участь у лотереї Green Card DV-2018. Імміграційні служби не висувають до заявників якихось особливих вимог стосовно знання англійської мови. Немає і бідь-яких вікових обмежень. Єдиний нюанс – потенційний власник Грін Карті повинен підпадати під три основні імміграційні правила. Далі піде мова про те, що це за правила, і як їм максимально відповідати.

Перше правило Green Card DV-2018

Заявник має бути народжений в країні, що відноситься до списку країн-учасниць лотереї. Держдепартамент США щороку оновлює  такий список, добавляючи або вилучаючи певні країни.

Станом на 01 січня 2016 року лотерея не проводиться у Бразилії, Великобританії, Сінгапурі, Індії, Китаї, Гватемалі, Гаїті, Домініканській Республіці, Південній Кореї, Ямайці, Мексиці, Філіппінах, Канаді, В’єтнамі,  Колумбії, Перу та Пакистані. Саме з перечисленнях країн до США емігрувало найбільше людей за останні 5 років. Згідно з офіційними даними, щороку із «заборонених» країн до Штатів переїжджає на постійне місце проживання більше 50 тисяч емігрантів. Оскільки основним принципом імміграційної політики США є підтримка національного різноманіття, то Держдепартаментом було прийнято рішення про призупинення прийому анкет від таких країн.

Отже, якщо заявник народився в країні-учасниці візової програми, то ніяких проблем не повинно виникнути. Слід пам’ятати, що важливою є саме держава, в якій народився учасник. Отримання громадянства іншої держави або довге проживання в іншій державі ні на що не вливає у даній ситуації.

Для тих, хто не може взяти участь у лотереї через народження у «виключеній» країні, є ряд винятків.

  • По-перше, заявник разом зі своєю/своїм дружиною/чоловіком може заповняти форму від країни народження дружини/чоловіка, якщо вони відрізняються.
  • По-друге, заявник може стати учасником розіграшу, якщо обидва його батьків були народжені в іншій державі і проживали там на протязі значного періоду.

Друге правило Green Card DV-2018

Заявник повинен мати як мінімум середню освіту, або мати офіційно підтверджений досвід роботи на висококваліфікованій посаді. Мається на увазі трудовий стаж не менше як 2 роки за останні 5 років. Кожен бажаючий може перевірити, чи підпадає він під такі професійні критерії. Для цього є англомовний сайт onetonline.org. Сайт містить офіційні бази даних висококваліфікованих професій згідно з вимогами американського законодавства.

Держдепартамент США висуває такі вимоги через перенасиченість ринку праці некваліфікованими іммігрантами з країн третього світу. Багато з них живе на соціальні дотації з бюджету, що не подобається корінному населенню і створює соціальну напругу в суспільстві. Якщо ж потенційний іммігрант має престижну професію і мінімальний досвід роботи, то такій людині в Штатах завжди будуть раді.

Звертаємо увагу на те, що дане правило не стосується сім’ї переможцями. Тобто, заявник не може подати анкету за свою дитину, яка не має середньої освіти. Але якщо заявник вже виграв Грін Карту, то тоді він заповняє нову форму на всіх членів сім’ї, в тому числі і на тих, хто не має відповідної освіти або досвіду роботи.

Третє правило Green Card DV-2018

Заявник не повинен підпадати під обмеження американського імміграційного законодавства. Сюди можна віднести ряд медичних, візових обмежень та обмеження, пов’язані з порушенням закону (умисно здійсненні небезпечні злочини).

Серед причин, пов’язаних з порушенням умов візового режиму, можна виділити:

  • Перебування на території США у статусі нелегала більше 180 днів.
  • Візове шахрайство (фіктивний шлюб, підробка документів, подання неправдивих даних).
  • Попередні депортації.
  • Перебування у США по програмах обміну (віза типу J-1), якщо не були виконані умови 2YHR.

Що стосується медичних обмежень, то це в першу чергу:

  • Проблеми зі спиртним і наркотиками.
  • Відсутність всіх необхідних щеплень.
  • Різного роду психічні розлади.
  • Наявність тяжкої хвороби, через яку існує ризик залишитися на поруках у американських соціальних службах.

Варто знати, що практично будь-хто може прийняти участь у лотереї Green Card DV-2018, підпадаючи при цьому під заборони американського законодавства. Але якщо анкета такого учасника стане переможною, то йому доведеться підгодовувати величезну кількість додаткових довідок, дозволів та інших документів. В такому випадку отримати Грін Карту буде надзвичайно важко. Посольство США має право накласти тимчасову заборону на виїзд на територію США. Також такому переможцю доведеться просити клопотання про поблажливість.

Практика показує, що саме через невідповідність переможців імміграційним критеріям, переважна більшість їхніх анкет відсіються в процесі проходження інтерв’ю в американському Посольстві. Відмова у одержані візи через такі обмеження не підлягає аплікаційному оскарженню. Це майже на 100% означає те, що такій людині не можна буде відвідати Штати і з неімміграційною візою (туристична, для навчання).

Якщо заявник підпадає під імміграційні обмеження, то йому не обійтись без професійної підтримки. Наша компанія надає саме таку підтримку. Ми пропонуємо індивідуальні консультації, допомогу в зборі та оформленні необхідних додаткових документів, підготовку для проходження інтерв’ю у американському Посольстві.

Серед наших клієнтів є велика кількість переможців, які від самого початку підпадали під імміграційні обмеження. Проте, завдяки бездоганній роботі і стовідсотковій самовіддачі наших спеціалістів, ці люди змогли успішно пройти співбесіду в Посольстві та отримати омріяну Грін Карту. Зараз вони щасливо живуть у Сполучених Штатах Америки.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить