Печать

Після того, як Кентуккський імміграційний центр завершить обробку анкетних даних всіх переможців лотереї, кожен з них отримає електронний лист. Даний лист буде висвітлюватися на сайті Держдепартаменту Сполучених Штатів Америки, після того, як ви введете свій персональний номер підтвердження. Раніше після вводу такого номера ви бачили лист з привітанням стосовно виграшу. Новий лист повинен містити інформацію щодо дати, часу та місця проведення інтерв’ю, адресу Посольства США у вашій країні.

Кожен з переможців разом зі всіма членами своєї сім’ї повинен прибути до Посольства США в день і час, вказаних у листі. Звичайно, краще прийти якомога раніше, для уникнення будь-яких форс-мажорних обставин. В деяких випадках консул не вимагає присутність на інтерв’ю дітей віком до 14 років. Цей момент потрібно уточнити заздалегідь. Крім того, суворо заборонена присутність будь-яких сторонніх осіб зі сторони заявника (друзі, далекі родичі, консультанти) в приміщені Посольства.

Інтерв’ю може бути перенесене по ряду об’єктивних причин. Для цього переможцю потрібно надіслати лист-прохання до Посольства, і вказати причини перенесення інтерв’ю. Не у всіх країнах консули охоче йдуть назустріч заявникам, тому причини зміни дати повинні бути серйозними і правдивими.

Нижче наведений перелік документів, які потрібно обов’язково взяти з собою при відвідуванні Посольства США.

Впевнена і врівноважена поведінка – основне правило успішного проходження інтерв’ю. Заявник повинен вести себе спокійно, не метушитися, на всі отриманні запитання відповідати правдиво, не замовчувати факти. В інакшому випадку ймовірність отримати відмову збільшується в рази. Всі працівники Посольства США – люди з багаторічним досвідом спілкування з потенційними емігрантами. Будь-яку неправду і намагання приховати деякі важливі обставини в Посольстві розпізнають без проблем. Відмова у отриманні Грін Карти має надзвичайно тяжкі наслідки. Негативне рішення Посольства США не підлягає аплікаційному оскарженню у майбутньому.

Звертаємо увагу на те, що психологічна неготовність переможців є причиною 85% відмов. Далеко не всі заявники розуміють важливість і значимість процедури інтерв’ювання. Більшість з них або просто ігнорує підготовку, або приділяє їй лиш незначну увагу. Необхідно пам’ятати, що виграти Грін Карту ще не означає її отримати.

Працівники Посольства повинні виконати ряд завдань під час інтерв’ювання.

Наша компанія надає послуги з підготовки до проходження інтерв’ю. Досвід, отриманий нами в процесі підготовки переможців попередніх років, стане основою успішного відвідування Посольства Сполучених Штатів Америки. Наші спеціалісти активно співпрацюють із закордонними партнерами із США, щоб бути в курсі останніх змін в законодавчій базі цієї країни, щоб слідкувати за останніми тенденціями у американському суспільстві.

Ми пропонуємо:

Наша компанія зацікавлена в тому, щоби звести до мінімуму можливість відмови у Посольстві. Ми надіємось, що співпраця з нами тільки примножить ваші шанси на отримання омріяної Грін Карти.