Після того, як Кентуккський імміграційний центр завершить обробку анкетних даних всіх переможців лотереї, кожен з них отримає електронний лист. Даний лист буде висвітлюватися на сайті Держдепартаменту Сполучених Штатів Америки, після того, як ви введете свій персональний номер підтвердження. Раніше після вводу такого номера ви бачили лист з привітанням стосовно виграшу. Новий лист повинен містити інформацію щодо дати, часу та місця проведення інтерв’ю, адресу Посольства США у вашій країні.

Кожен з переможців разом зі всіма членами своєї сім’ї повинен прибути до Посольства США в день і час, вказаних у листі. Звичайно, краще прийти якомога раніше, для уникнення будь-яких форс-мажорних обставин. В деяких випадках консул не вимагає присутність на інтерв’ю дітей віком до 14 років. Цей момент потрібно уточнити заздалегідь. Крім того, суворо заборонена присутність будь-яких сторонніх осіб зі сторони заявника (друзі, далекі родичі, консультанти) в приміщені Посольства.

Інтерв’ю може бути перенесене по ряду об’єктивних причин. Для цього переможцю потрібно надіслати лист-прохання до Посольства, і вказати причини перенесення інтерв’ю. Не у всіх країнах консули охоче йдуть назустріч заявникам, тому причини зміни дати повинні бути серйозними і правдивими.

Нижче наведений перелік документів, які потрібно обов’язково взяти з собою при відвідуванні Посольства США.

 • Роздруковане з офіційного сайту Держдепартаменту США запрошення на інтерв’ю.
 • Закордонний паспорт заявника та всіх членів його сім’ї, які надсилали форму DS-230 до імміграційного центра в Кентуккі.
 • Результати медичної комісії.
 • Оригінали, копії та завірений переклад на англійську мову всіх необхідних документів.
 • Візовий збір у розмірі 330 доларів на кожного члена сім’ї. Кредитні картки для оплати збору не приймаються, потрібно мати лише готівку.

Впевнена і врівноважена поведінка – основне правило успішного проходження інтерв’ю. Заявник повинен вести себе спокійно, не метушитися, на всі отриманні запитання відповідати правдиво, не замовчувати факти. В інакшому випадку ймовірність отримати відмову збільшується в рази. Всі працівники Посольства США – люди з багаторічним досвідом спілкування з потенційними емігрантами. Будь-яку неправду і намагання приховати деякі важливі обставини в Посольстві розпізнають без проблем. Відмова у отриманні Грін Карти має надзвичайно тяжкі наслідки. Негативне рішення Посольства США не підлягає аплікаційному оскарженню у майбутньому.

Звертаємо увагу на те, що психологічна неготовність переможців є причиною 85% відмов. Далеко не всі заявники розуміють важливість і значимість процедури інтерв’ювання. Більшість з них або просто ігнорує підготовку, або приділяє їй лиш незначну увагу. Необхідно пам’ятати, що виграти Грін Карту ще не означає її отримати.

Працівники Посольства повинні виконати ряд завдань під час інтерв’ювання.

 • Впевнитись, що на фотографіях у відібраних анкетах дійсно зображені заявник і його сім’я.
 • Взяти клятву про те, що на всі питання в анкеті і на всі питання під час проходження інтерв’юю були і будуть дані лише чесні відповіді.
 • Перевірити повноту і комплектність всіх документів. Подивитися результати медичної комісії.
 • Зняти відбитки пальців переможця і членів його сім’ї. Перевірити, чи не зустрічаються відбитки у базах даних США.
 • Впевнитись в адекватності заявника і його сім’ї, в їх готовності пристосовуватися до життя в США. Впевнитись, що еміграція в Штати – реальний і добре обдуманий крок.

Наша компанія надає послуги з підготовки до проходження інтерв’ю. Досвід, отриманий нами в процесі підготовки переможців попередніх років, стане основою успішного відвідування Посольства Сполучених Штатів Америки. Наші спеціалісти активно співпрацюють із закордонними партнерами із США, щоб бути в курсі останніх змін в законодавчій базі цієї країни, щоб слідкувати за останніми тенденціями у американському суспільстві.

Ми пропонуємо:

 • Підготовку і повний аналіз пакету документів, необхідних для отримання Грін Карти.
 • Офіційно завірений переклад документів на англійську мову.
 • Індивідуальні консультації на предмет того, як себе поводити в Посольстві, на чому акцентувати увагу, що можна, і що не можна робити в процесі інтерв’ювання.
 • Підготовку до перехресного інтерв’ю.

Наша компанія зацікавлена в тому, щоби звести до мінімуму можливість відмови у Посольстві. Ми надіємось, що співпраця з нами тільки примножить ваші шанси на отримання омріяної Грін Карти.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить