Вже зовсім скоро Державний департамент Сполучених Штатів Америки оголосить терміни приймання анкет для участі у Лотереї Green Card DV-2019. Як і у попередні роки, електронну реєстраційну форму можна буде заповнити і надіслати протягом одного місяця. Зазвичай, це відбуватиметься у жовтні-листопаді 2017 року.

У цьому році Держдепартамент США очікує неабиякої активності серед громадян країн колишнього СНГ, адже економічна і політична ситуація в Україні, Росії, Білорусії, Казахстані та інших країнах бажає кращого. Тому, якщо ви та ваша сім’я планує прийняти участь у імміграційній візовій програмі Green Card DV-2019 в цьому році, подбати про відправлення анкет потрібно вже зараз.

Це важливо. Правильно заповнена заявка складає 25% від вашого успіху у лотереї. Будь-які неточності у наданій вами інформації, невідповідність фотографії встановленим правилам, випадкові помилки можуть стати причиною дискваліфікації вашої анкети. Навіть у разі виграшу Держдепартамент США має повне право анулювати результат, якщо реєстраційна форма була надіслана з помилками. На практиці, близько 15% переможців відсіюються під час проходження інтерв’ю в Посольстві США. Основна причина: неправдиві або неточні дані, які були зазначені в заявці.

З метою уникнення цих та інших проблем наша компанія пропонує вам свою допомогу у заповненні анкети учасника щорічної імміграційної лотереї Green Card.

Як показує минулорічна практика, переважна більшість бажаючих звертаються до нас у вересні-жовтні. Для якісного оброблення отриманої інформації нам може просто фізично не вистачити часу. Крім того, ймовірний збій у роботі комп’ютерних серверів офіційного сайту Держдепартаменту США. Враховуючи вище написане, ми починаємо збір ваших даних вже сьогодні.

Реєстрація для участі у Лотереї Green Card DV-2019 за допомогою нашого сайту має ряд переваг:

  • Можливість надати свою інформацію просто зараз, не очікуючи на «гарячий сезон» у вересні-жовтні.
  • Ретельна та своєчасна перевірка ваших даних перед відправленням на офіційний сайт. Наші спеціалісти декілька разів перевіряють коректність наданої інформації, і лише після цього надсилають реєстраційну форму на сайт Державного департаменту США. Ваша заявка не відправляються безповоротно, не зникає безслідно, як це часто відбувається при самостійному заповненні.
  • Оброблення і форматування фотографії згідно з останніми рекомендаціями імміграційного законодавства Сполучених Штатів. Точні розміри фото, вимоги щодо заднього фону, вимоги до різкості зображення, фото з різними додатковими атрибутами – все це, та багато інших технічних нюансів потрібно врахувати під час самостійного заповнення анкети.
  • Отримання унікального коду реєстрації відразу після відправлення вашої заявки. На відміну від інших фірм, ми не вимагаємо від вас будь-якої грошової оплати за отримання цього ідентифікаційного номеру. Також, ми допомагаємо відновити код у разі його втрати.
  • Розширена консультація і повне супроводження вас і усіх членів вашої сім’ї у разі виграшу у лотерею. Ми надаємо професійну еміграційну підтримку, включаючи підготовку і відправку ваших документів в Консульський Центр у місті Кентуккі. Ви отримуєте рекомендації щодо проходження інтерв’ю у Посольстві Сполучених Штатів Америки, якісний переклад необхідних документів і просто професійну підтримку, без якої доволі складно зорієнтуватися у важливі моменти життя.

Співпраця з нами підвищує ваші шанси на успіх на 20%. Все це завдяки високій кваліфікації наших працівників, які націлені тільки на найкращий результат. Ми зацікавлені у вашому виграші не менше, ніж ви самі. Лише позитивний результат лотереї підвищує імідж і ділову репутацію нашої компанії. Клієнти, яким посміхнулась удача, рекомендують нас своїм родичам, друзям, знайомим. Ті, в свою чергу, також звертаються до нас для отримання якісних і недорогих послуг, для оформлення імміграційних віз, для надійного і професійного супроводження, якого часто не вистачає для омріяного переїзду до Америки.

За період нашої діяльності ми стали друзями з багатьма нашими клієнтами і їхніми близькими. Дехто з них вже переїхав зі своїми сім’ями до Сполучених Штатів, і зараз знаходиться на етапі отримання громадянства США; дехто лише планує переїзд, маючи Грін Карту; а дехто все ще чекає, коли і йому пощастить у лотереї. Факт полягає в тому, що на якому б етапі еміграції не були всі ці люди, вони не перестають звертатися до нас за професійною порадою. Ми намагаємося допомогти і дати відповідь на запитання кожного, хто б до нас не звернувся. Адже для нашої компанії є важливим кожний клієнт, як і його мрія про краще і комфортніше життя у США.

Не відкладайте відправлення своєї реєстраційної форми на кінець жовтня. Ми запрошуємо вас заповнити анкету прямо зараз!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить