Грін Карта є «зеленим коридором» в Америку. Вона є другим по важливості документом в Сполучених Штатах після паспорта. Отримати таку картку мріють мільйони людей по всьому світу. Воно і не дивно: власники Грін Карти прирівнюються до громадян цієї країни, отримують необмежену свободу дій у США. Високий рівень заробітної плати, економічних, соціальних та екологічних показників у Сполучених Штатах Америки щорічно приваблюють тисячі іммігрантів, єдиним законним виходом для яких так і залишається отримання Грін Карти.

                Серед основних переваг володіння Грін Картою можна виділити наступні:

 • Проживання на законних підставах на території Сполучених Штатів Америки на протязі 10-ти років. Саме на такий термін видається пластикова картка. Після цього її необхідно поновити, але покидати територію Штатів для цього не потрібно.
 • Можливість претендувати на вакансію будь-якої кваліфікації, сфери діяльності та рівня заробітної плати, окрім політичних посад та посад, пов’язаних із таємною діяльністю.
 • Отримання громадянства США вже після 3-5 років проживання на території цієї країни.
 • Можливість отримання подвійного громадянства. За резидентом залишається право бути громадянином тієї країни, документи якої він мав до отримання громадянства Сполучених Штатів Америки.
 • Можливість зробити резидентом США свою/свого дружину/чоловіка та найближчих родичів (батьки, брати, сестри).
 • Отримання всіх прав, якими володіють звичайні американці. Наприклад, безкоштовна вища освіта, ведення бізнесу, вільне пересування всередині країни, володіння рухомим і нерухомим майном, соціальні гарантії, отримання банківського кредиту, безвізовий режим зі всіма країнами, з якими Штати уклали таку угоду. Єдиним винятком є право голосувати на місцевих і загальнодержавних виборах.
 • Зменшення податкового тиску. Якщо резидент був справним платником податків у свої країні, то переїжджаючи в Сполучені Штати, є можливість отримати зменшенні ставки податку на період адаптації у країні (від одного до двох років).
 • Недоторканість у разі змін у імміграційному законодавстві у майбутньому.

                Незважаючи на величезну кількість позитивних переваг, Грін Карта має декілька недоліків, про які варто пам’ятати.

 • По-перше, у разі порушення неодноразового американського законодавства така картка може бути вилучена. Рішення про вилучення Грін Карти надзвичайно складно оскаржити в судових інстанціях. Для такого горе-володаря ситуація з втратою картки означає стовідсоткову депортацію і неможливість отримати Грін Карту вдруге.
 • По-друге, володар карти не має права покидати територію США на період, більший ніж 6 місяців.
 • По-третє, власник Грін Карти не може брати участь у деяких комерційних та соціальних проектах.
 • По-четверте, як вже писалось вище, такий резидент не має права голосу на виборах та обіймати будь-які політичні посади.

                Переваги Грін Карти дійсно є дуже важливими, особливо для громадян України, Росії, Узбекистану, де на даний момент склалася далеко не найкраща економічна і соціальна ситуація. Тому, якщо ви маєте будь-які запитання стосовно того, як отримати Грін Карту, звертайтесь до нас за професійними консультаціями.

                Пам’ятайте, ваша Грін Карта все ще чекає на вас! 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить